-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)
Оголошено тендер
5 160.00
UAH
Номер:
c918f8f014c84a3bbdcb5752d7a4ffcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-011527-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.09.2026 14:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)
Кількість
25 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 160.00 UAH