-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009064-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
108 900.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
23
год
49
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ef51415da8d24f8d87f85848319dbbbe
Внутрішній номер закупівлі:
30282460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009064-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цюман Ліана Володимирівна 380952473309 liana.thuman@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:33 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:33 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:33 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 900.00 Послуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво