• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво

Оголошено тендер

130 680.00 UAH
Номер: 68eec5616eec431bb6effe0bb5d0a3be
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-005583-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 130 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Дата опублікування: 03.09.2026 11:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума130 680.00 UAH