-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плотер 24’’, код за ЄЗС ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008889-a
Завершена
118 499.98
UAH з ПДВ
Номер:
129b6036b5114812b3be5e21a2016c26
Внутрішній номер закупівлі:
30282287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008889-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321765
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Чернігів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Цицура Аліна Віталіївна 380671094818 ATSytsura@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
24.08.2026 не вiдбулися вiдкритi торги з особливостями за предметом закупiвлi «Плотер 24’’, код за ЄЗС ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»» в кількості 3 штуки на загальну очікувану суму 111 000,00 грн. без урахування ПДВ (iдентифiкатор в Prozoпo UA-2026-08-15-000417-a). Причина: не подано жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (звiт про результати проведения процедури закупiвлi UA-2026-08-15-000417-a додається).
Враховуючи вищевикладене, а також наявну потребу загону в зазначених товарах для виконання основного завдання Державної прикордонної служби України (забезпечення недоторканностi державного кордону України та охорони суверенних прав України), вiдповiдно до вимог пiдпункту 6 пункту 13 Особливостей, є пiдстави для здiйснення закупiвлi Плотера 24’’ в кількості 3 штуки, шляхом укладення договору про закупiвлю без застосування вiдкритих торгiв та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
118 499.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плотер 24’’
Кількість
3 штука
Період постачання
до 16.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЕЛВІРА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31188422
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Чернігів
Ціна пропозиції
118 499.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a782736b42ba426b8a924cf5352cbc71
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-008889-a-a1
Постачальник:
ПП "ЕЛВІРА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31188422
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Чернігів
Номер договору:
465-26
Сума договору:
118 499.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
98 749.98 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Плотер 24’’: 32 916.66000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний