-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Плотер 24’’, код за ЄЗС ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»
Оголошено тендер
118 500.00
UAH
Номер:
1cb1492466ca4f34934ae8ae4c67f680
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-29-000074-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321765
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Чернігів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321765
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Чернігів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
118 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плотер 24’’, код за ЄЗС ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»
Примітки:
закупівлі здійснюється відповідно до п.п. 6 п.13 Особливостей (ПКМУ №1178 від 12.10.2022) відмінено відкриті торги (UA-2026-08-15-000417-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Спец фонд (ПДФО)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.08.2026 09:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспецфонд (ПДФО)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума118 500.00 UAH