• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) кранів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

52 562.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
35
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: de9bc97d35ba46fe9be46a4dd18097ef
Внутрішній номер закупівлі: 30282185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008776-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Євгеній Бондар 380443302463 bondar.y.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 52 562.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:24 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:24 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:24 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴52 562.75 Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) кранів