-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) кранів
Оголошено тендер
63 075.30
UAH
Номер:
3f8c02c179f24ee596df6ab9c1ec41c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010553-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45151172
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, проспект Визволителів, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45151172
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, проспект Визволителів, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
63 075.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) кранів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
03.09.2026 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума63 075.00 UAH