-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підключення дизель–генераторних установок
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008779-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 14:00)
1 080 455.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
34
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0111c5973eba4bc6872d38efdd6914b3
Внутрішній номер закупівлі:
30282179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008779-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Горячка Ігор Володимирович 380445277797 IHoriachka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 080 455.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:24 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:24 - 19.09.2026 14:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:24 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 080 455.00 Послуги з підключення дизель – генераторних установок