-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення дизель–генераторних установок
Оголошено тендер
1 296 546.00
UAH
Номер:
177d9efdbe5d459682746d4164268402
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008839-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 296 546.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підключення дизель–генераторних установок
Примітки:
РП
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 296 546.00 UAH