-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008711-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:36)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:36)
179 563.88
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
36
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6904104b75074e0c881fc362d772cde2
Внутрішній номер закупівлі:
30282133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008711-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139952
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Улянівська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Георгіївна Харитонова +380567671885 ocntt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
179 563.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:22 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:22 - 19.09.2026 11:36
Період оскарження:
03.09.2026 14:22 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴179 563.88 Природний газ