• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (газове паливо)

Оголошено тендер

215 476.66 UAH
Номер: 89aba2f7032340f49623ea1f44c99ade
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-004187-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 215 476.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 03.09.2026 10:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦентральний
Сума215 476.66 UAH