-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання: Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U) у кількості 850 (вісімсот п'ятдесят) метрів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008680-a
Завершена
80 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
07fb25ec3c914f9286a5291c4708d563
Внутрішній номер закупівлі:
30282079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008680-a
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Крівєнко Олександр Володимирович 380968735827 o.syvolap@mil.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
80 750.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U)
Кількість
850 метр
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕТЛБОРН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45233946
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Ярославів Вал
Ціна пропозиції
80 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94da4aa67bdf4570a924b6437b6a6943
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-008680-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕТЛБОРН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45233946
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Ярославів Вал
Номер договору:
318-ПЗ
Сума договору:
80 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
67 291.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U): 95.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний