-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Придбання: Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U)
Оголошено тендер
80 750.00
UAH
Номер:
9f64da524ea04538bf87642c33172ca8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010279-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
80 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання: Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U)
Примітки:
Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U) у кількості 850 (вісімсот п'ятдесят) метрів;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
03.09.2026 13:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
-
Дата публікації:
03.09.2026 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U)
Кількість
850 метр
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума80 750.00 UAH