• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розчин колцеміду, Середовище для культивування, та Розчин трипсину

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

58 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
27
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 02627e57bc204fbf89a1dc7c06de5b36
Внутрішній номер закупівлі: 30282062
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008648-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
Контактна особа: Інна Коробка +380509664884 mgc.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 58 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:20 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:20 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:20 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 500.00 Основні органічні хімічні речовини