-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розчин колцеміду, Середовище для культивування, та Розчин трипсину
Оголошено тендер
70 200.00
UAH
Номер:
6647331daf3947e6a14232f893117af9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010934-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розчин колцеміду, Середовище для культивування, та Розчин трипсину
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.09.2026 14:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розчин Колцеміду (10 мкг/мл) в DPBS буфері, 10 мл
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Середовище для культивування LymphoAdvance, 100 мл
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Розчин трипсину (0,5%) в EDTA (0,2%), 10Х, 100 мл
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 200.00 UAH