-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби для енергетичного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008465-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
5 789 721.30
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
50
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0c5155cb569e4013bc8ae42672b76d39
Внутрішній номер закупівлі:
30281873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008465-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Друшляк 380503661698 d_olena_htm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 789 721.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:16 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:16 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:16 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 789 721.30 Мастильні засоби для енергетичного обладнання