• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні засоби для енергетичного обладнання

Оголошено тендер

6 944 072.76 UAH
Номер: 74b0cbd1e502410699e77fdc3fc65206
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-010659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Харківські теплові мережі"
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Очікувана вартість: 6 944 072.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні засоби для енергетичного обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 03.09.2026 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 944 072.76 UAH