-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Logan
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008438-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 15:00)
409 446.59
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
02
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8baf748512794741bf7254c38f36650d
Внутрішній номер закупівлі:
30281845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008438-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363720
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул. Глибоцька, 128 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ТАРАСОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА 380978001140 zakupivli@vukg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
409 446.59 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:13 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:13 - 19.09.2026 15:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:13 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴409 446.59 Легковий автомобіль Renault Logan