• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Легковий автомобіль Renault Logan

Оголошено тендер

491 335.91 UAH
Номер: 62c7ae235d384d9a89b1e8127c2a443d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-010573-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"
Очікувана вартість: 491 335.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Легковий автомобіль Renault Logan
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 03.09.2026 14:06
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Легковий автомобіль Renault Logan
Код ДК 021:2015: 34115300-9 Транспортні засоби, що були у використанні
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума491 335.91 UAH