• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конічні пробірки 15ml (мл), ПП, гвинтова кришка, інд. упаковка (10352/SG/CS)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

10 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
08
год
35
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e2dfbc62b38044f7aa17eb783808a733
Внутрішній номер закупівлі: 30281740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008328-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
Контактна особа: Інна Коробка +380509664884 mgc.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:08 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:08 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:08 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 000.00 Конічні пробірки 15ml (мл), ПП, гвинтова кришка, інд. упаковка (10352/SG/CS)