-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конічні пробірки 15ml (мл), ПП, гвинтова кришка, інд. упаковка (10352/SG/CS)
Оголошено тендер
10 700.00
UAH
Номер:
b3d77c36c22c42d39a7eb44f673b4d85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010437-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конічні пробірки 15ml (мл), ПП, гвинтова кришка, інд. упаковка (10352/SG/CS)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.09.2026 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Конічні пробірки 15ml (мл), ПП, гвинтова кришка, інд. упаковка (10352/SG/CS)
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 700.00 UAH