-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонер інверторний, код за ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008271-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
30 753.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
16
год
48
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ec9c3c28ea4340d18aafaa9de6751cf0
Внутрішній номер закупівлі:
30281688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008271-a
Замовник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дрозд Тетяна Миколаївна 380444653284 drozd.t@liski.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 753.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:06 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:06 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:06 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 753.00 Лот 1 - Кондиціонери