-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонер інверторний, код за ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено тендер
36 903.60
UAH
Номер:
03ba61f32da546a0b02412336d16c101
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-009993-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
36 903.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кондиціонер інверторний, код за ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування:
03.09.2026 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума36 903.60 UAH