-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові двері прихованого монтажу, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008040-a
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
45c450aef4724e369166f1b9d99a3120
Внутрішній номер закупівлі:
30281459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008040-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Булгаков +380674042832 bulgakov0007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-03-008760-a
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластиковий дверний блок (приховані двері) 2000*800 мм з дверною ручкою, врізним замком з циліндровим механізмом, накладками на циліндр. З монтажем і демонтажем.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРЕСТ: ВІКНА ТА ДВЕРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45931098
-
Адреса:
03091, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Лятошинського композитора будинок 4Б
Ціна пропозиції
80 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6527c7087f5a4e428bb813db494f5eaf
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-008040-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРЕСТ: ВІКНА ТА ДВЕРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45931098
-
Адреса:
03091, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Лятошинського композитора будинок 4Б
Номер договору:
216
Сума договору:
80 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
66 666.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний