-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Металопластикові двері прихованого монтажу, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
f6840a8e22444c10a3622130a6b02001
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-000212-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові двері прихованого монтажу, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Примітки:
Не відбулись відкриті торги UA-2026-08-03-008760-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 08:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума80 000.00 UAH