-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії/33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати (НК 024:2023 12719 Ультразвуковий інгалятор/НК 031:2024R900901 – Інгалятори)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007988-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
1 476.64
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
48
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
643693bdb80c4fad8f9bb8348b50532a
Внутрішній номер закупівлі:
30281407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007988-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004195
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Тернавська 380978973332 ternavska.oksana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 476.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:55 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:55 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:55 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 476.64 ДК 021:2015 код 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії/33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати (НК 024:2023 12719 Ультразвуковий інгалятор/НК 031:2024R900901 – Інгалятори)