-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії/33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати (НК 024:2023 12719 Ультразвуковий інгалятор/НК 031:2024R900901 – Інгалятори)
Оголошено тендер
1 580.00
UAH
Номер:
5641ce5b55c24f30b68d8211d3e87bbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010007-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004195
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004195
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії/33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати (НК 024:2023 12719 Ультразвуковий інгалятор/НК 031:2024R900901 – Інгалятори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 580.00 UAH