-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «День Захисників і Захисниць»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007888-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 06:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 06:00)
290 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
02
год
14
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
66848a905090420f99c943304a2495ad
Внутрішній номер закупівлі:
30281312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007888-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:51 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:51 - 19.09.2026 06:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:51 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «День Захисників і Захисниць»)