• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації та проведення заходу «День Захисників і Захисниць»

Оголошено тендер

348 000.00 UAH
Номер: 3b2846b066cd4215a22890bd54693b88
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-009756-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 348 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та проведення заходу «День Захисників і Захисниць»
Примітки: На виконання резолюції до службової записки з додатками: «Службова + додаток 2.edocx», «Запити. docx» «Обґрунтування_закупівлі.doc», «ПРИКЛАД ДОГОВОРУ.docx», «ТАБЛИЦЯ МОНІТОРИНГУ РИНКУ .docx», «День Захисників.xlsx», «ФО-П Ларін Д.Р.- цінова (День Захисників і Захисниць).pdf», «ФОП.pdf», Цінова пропозиція .pdf» з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 290 000,00 грн без ПДВ, потреба в коштах з ПДВ – 348 000,00 грн відповідно до службової записки начальника відділу молодіжної політики Галини Прачковської №35 від 31.08.2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.09.2026 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума348 000.00 UAH