-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021:2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007827-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
344 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
56
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cd3b16804b924ff8aede498cce820e2b
Внутрішній номер закупівлі:
30281243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007827-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
344 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:49 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:49 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:49 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴344 500.00 Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021:2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки)