• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021:2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки)

Оголошено тендер

344 500.00 UAH
Номер: c53ff139d9db4b00aa1f8fd73ee54a66
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-009737-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 344 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021:2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 13:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума344 500.00 UAH