-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007693-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
815 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
32
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b90bc5d173df455c9f36c9af3fac94ce
Внутрішній номер закупівлі:
30281132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007693-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Адреса:
29019, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костянтин Чернилевський +380382617335 chernylevskyi.ki@energo.km.ua https://energo.km.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
815 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:44 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴815 000.00 послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)