-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)
Оголошено тендер
978 000.00
UAH
Номер:
da9d40bcb15d4c3c85000dfd097e4f56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-009679-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Адреса:
29019, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Адреса:
29019, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
978 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
03.09.2026 13:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума978 000.00 UAH