-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300, апаратів штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т, ЮВЕНТ-А та кардіографів ЮКАРД-100)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007611-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
548 725.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
21
год
02
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
54de7fd555a64d0ebbd162a651ea34be
Внутрішній номер закупівлі:
30281052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007611-a
Замовник:
НВМКЦ "ГВКГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Литвин Ігор Анатолійович +380445218437 gvkg_repairmedtech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
548 725.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:41 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:41 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:41 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴548 725.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300, апаратів штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т, ЮВЕНТ-А та кардіографів ЮКАРД-100)