-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300, апаратів штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т, ЮВЕНТ-А та кардіографів ЮКАРД-100)
Оголошено тендер
658 470.00
UAH
Номер:
e87093acc7454d1099ba607e063b0ed7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008936-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР "ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР "ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
658 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300, апаратів штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т, ЮВЕНТ-А та кардіографів ЮКАРД-100)
Примітки:
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 S/N M.715.19024.0128
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 S/N M.715.19024.0129
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 S/N M. 715.19024.0141
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з технічного обслуговування кардіографа ЮКАРД-100 сер. № К.106.22014.0289
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з технічного обслуговування кардіографа ЮКАРД-100 сер. № К.106.11008.0040
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з технічного обслуговування кардіографа ЮКАРД-100 сер. № К.106.21013.0403
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № М.715.16015.0053)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0054)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0055)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0056)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0057)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0058)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0059)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0060)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.16015.0061)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. M.715.20031.0021)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. M.715.20031.0045)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0021)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0003)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0005)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0006)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0008)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-А” (сер. № V.400.17010.0001)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-А” (сер. № V.400.17010.0003)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.19024.0122)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. M.715.19024.0125)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0018)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0039)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0050)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0061)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.650.11009.0190)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.650.10010.0079)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0017)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0031)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0040)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.715.20031.0055)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.710.16009.0031)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер. № M.710.16009.0036)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20033.0092)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0002)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” (сер. № V.303.20041.0007)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” сер. № V.303.20041.0013
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т” сер. № V.303.19S22.0049
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з ремонту і технічного обслуговування монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300-Т-15 (сер. № М.715.19024.0124)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з технічного обслуговування кардіографа ЮКАРД-100 (сер. № К.106.21013.0441)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Послуги з технічного обслуговування кардіографа ЮКАРД-100 (сер. № К.106.23001.0094)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума658 470.00 UAH