-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційний кабель
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007474-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
268 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
07
год
27
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c2c0c23e20a44732a42cf639f9430361
Внутрішній номер закупівлі:
30280909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007474-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мотоман Марія Петрівна 380363662935 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:35 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:35 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:35 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 000.00 Інформаційний кабель