-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційний кабель
Оголошено тендер
321 600.00
UAH
Номер:
504ff65f8cca4faa90c58a3f8949c37d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-008511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
321 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інформаційний кабель
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
02.09.2026 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума321 600.00 UAH