• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з випробувань біспектральних поворотних IP-відеокамер

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

123 204.91 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
09
год
02
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a728e3b2547c476cb45f7619a0c7ca28
Внутрішній номер закупівлі: 30280817
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007389-a   
Замовник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Контактна особа: Мицкевич Людмила Іванівна 380445276704 LMytskevych@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 123 204.91 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:32 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:32 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:32 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴123 204.91 Послуги з випробувань біспектральних поворотних IP-відеокамер