• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з випробувань біспектральних поворотних IP-відеокамер

Оголошено тендер

147 845.89 UAH
Номер: 4f53fd56c5c74bdd9c6f160748419871
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-008908-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Замовник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Очікувана вартість: 147 845.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з випробувань біспектральних поворотних IP-відеокамер
Примітки: Замовник в понятті Закону "Про публічні закупівлі" відповідає пункту 3 частини 1 статті 2. Закупівля здійснюється згідно постанови КМУ від 12.10.2022 року №1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума147 845.89 UAH