• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прилади для вимірювання витрати

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)

23 344.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
08
год
34
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 04a62c5d0f964a779c600f72f253bd33
Внутрішній номер закупівлі: 30280708
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007275-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 344.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:27 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:27 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:27 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 344.00 Прилади для вимірювання витрати