-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання витрати
Оголошено тендер
28 012.80
UAH
Номер:
0eced07b11d0423aa0cde38a74e0bc23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-001034-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
28 012.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прилади для вимірювання витрати
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
02.09.2026 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума28 012.80 UAH