-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007010-a
Завершена
11 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5bad98b695ef4df383af4227b5837e92
Внутрішній номер закупівлі:
30280434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007010-a
Замовник:
Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33010691
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, місто Кілія, вулиця Гагаринська, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Славова Катерина Вікторівна +380984979616 buxshk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕКСПЕРТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39239678
-
Контактна особа:
Васильченко Сергій Володимирович 0985239803
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Благовісна, 291, кв. 24
Ціна пропозиції
11 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a00b605891246ad909bc6f9292e5143
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-007010-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕКСПЕРТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39239678
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Благовісна, 291, кв. 24
Номер договору:
245/2026/ІНФ
Сума договору:
11 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний