• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»

11 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3a00b605891246ad909bc6f9292e5143
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-007010-a-a1
Замовник: Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕКСПЕРТ ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору: 245/2026/ІНФ
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Сума договору: 11 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68303, Україна, Одеська область, м. Кілія, вул. Гагарінська, 46 На карті