-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Завадостійкий приймач сигналів» (спецпризначення)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006925-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
3 720 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
00
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d90d058617bd4dc4974bc7bd7f97759e
Внутрішній номер закупівлі:
30280358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006925-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Куксенкова Христина В′ячеславівна 380633977741 zakup23zmo@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34930000-5 Суднове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 720 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:10 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:10 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:10 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 720 000.00 «Завадостійкий приймач сигналів» (спецпризначення)