-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Завадостійкий приймач сигналів» (спецпризначення)
Оголошено тендер
3 720 000.00
UAH
Номер:
323d0836c4b14f56a9debb14a694db8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008769-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
3 720 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Завадостійкий приймач сигналів» (спецпризначення)
Примітки:
Відповідно до ПКМУ від 02.03.2022 №178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» ПДВ 0%.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34930000-5 Суднове обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
03.09.2026 12:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Завадостійкий приймач сигналів» (спецпризначення) відповідно до умов ТД Замовника
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 10.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума3 720 000.00 UAH