-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006762-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
71 264.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
02
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9f7284e0092148d7a049e536a577e96c
Внутрішній номер закупівлі:
30280198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006762-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 264.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:02 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:02 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:02 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 264.00 Витратні матеріали до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні