-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
76 252.48
UAH
Номер:
59e47ac71277446786768fd860a3f5b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008670-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 252.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
58154 Мікрокапіляр для перенесення крові IVD (діагностика in vitro) з ЕДТА
Дата опублікування:
03.09.2026 12:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума76 252.48 UAH