-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006726-a
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
855 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
14
год
53
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
75c9374617be45b9928e6a78ed57f743
Внутрішній номер закупівлі:
30280168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006726-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Кукуруза +380444228090 kukuruza@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
855 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:00 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:00 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:00 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴855 083.33 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)