• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР

Оголошено тендер

1 026 100.00 UAH
Номер: c644fd2addf646da9a94b2ec54414489
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-23-008359-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 1 026 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
Дата опублікування: 23.10.2025 12:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 026 100.00 UAH