-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарат електрохірургічний (в комплекті з біполярним адаптером, біполярним кабелем, біполярним пінцетом)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006656-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
141 043.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
06
год
49
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
17706b47d3ac471cad83b0f52a6ee943
Внутрішній номер закупівлі:
30280094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006656-a
Замовник:
1121 поліклініка (з денним стаціонаром)
×
-
Код ЄДРПОУ:
07999604
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Старозамкова, 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Гаман +380342752418 andriihaman1121@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 043.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 12:56 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 12:56 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 12:56 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 043.00 Апарат електрохірургічний (в комплекті з біполярним адаптером, біполярним кабелем, біполярним пінцетом)